Wegańskie burrito z fasolką w kilku prostych krokach!

Kto nie kocha dobrego burrito? Kiedy próbujesz przestrzegać diety wegańskiej, może być trudno znaleźć posiłki, które nie są tylko sałatką. Na szczęście to niesamowite wegańskie burrito z fasoli jest świetną opcją. To danie jest naładowane składnikami odżywczymi i złożone z zaledwie kilku prostych składników. Zajmuje tylko około 30 minut, więc można go zrobić po pracy lub szkole w większość dni. Mamy idealny przepis dla zapracowanej osoby, która chce jeść zdrowo w tym samym czasie. Z zaledwie kilku prostych składników, możesz zrobić to niesamowite wegańskie burrito z fasoli bezpośrednio w domu w krótkim czasie. 

Składniki

 • Czarna fasola w puszce – to gwiazda dania, która dodaje burrito błonnika, białka i żelaza. Są również pełne witamin z grupy B, które są świetne dla energii. 
 • Słodka kukurydza w puszce – to również zapewnia błonnik, witaminy z grupy B, witaminę C i kilka innych składników odżywczych. 
 • Fasola pinto w puszce są świetne, ale nie są niezbędne. Jednak dostarczają błonnik, białko i żelazo, a także witaminy z grupy B i witaminę C. 
 • Puszkowana czerwona fasola kidney – są świetne, ale nie są niezbędne. Jednak dodają błonnik, białko i żelazo, a także witaminy z grupy B i witaminę C. 
 • Pełne tortille pszenne – możesz użyć kukurydzy, jeśli wolisz. 
 • Sałata – zapewnia składniki odżywcze, takie jak witamina A i C, a także błonnik. 
 • Pomidor dodaje błonnika, witaminy C, witaminy A, a także jest pełen przeciwutleniaczy. 
 • Czerwona cebula dodaje błonnik, witaminę C i witaminy z grupy B. 
 • Kolendra dodaje witaminę C, żelazo i błonnik. I ma smak, który większość ludzi kocha. 

Przygotowanie

 1. Najpierw ugotuj cebulę, pomidora i czerwoną cebulę. 
 2. Następnie dodaj fasolę, słodką kukurydzę i kolendrę. 
 3. Po tym dodać gorący sos i jako ostatnią dodać sałatę. 
 4. Teraz zawiń burrito w tortillę, dodaj sałatę i dowolny inny dodatek, który lubisz.

Podanie

Te fasolowe burrito są idealne na lunch, lekką kolację, a nawet przekąskę. Świetnie nadają się też do spakowania i zabrania do pracy lub szkoły. I mogą być przechowywanie w zamrażarce, więc są również świetne, jeśli chcesz przygotować posiłek. Burrito możesz je jeść w dowolny sposób. Jeśli chcesz je zjeść jako wrap, możesz użyć widelca i oderwać kawałek. Lub jeśli chcesz jeść to w misce. Wszystko zależy od Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię zainteresować